O mnie

Cześć. Nazywam się Kamil Jastrzębski. Nie wiem, jak to się stało, że jesteś na mojej stronie, szukasz pomocy w dziedzinie automatyki, czy dlatego bo słuchasz naszego podcastu?

Na początku 2019 uruchomiłem projekt podcastów. Sam od dłuższego czasu ich słuchałem i wydawało mi się, że jest to fajny sposób dotarcia do ludzi, zwłaszcza że podcast jest jeszcze bardzo słabo popularny, a szczególnie wśród automatyków. Mam nadzieję, że miałeś okazję posłuchać, jeżeli nie to odcinki dostępne są tutaj. Posłuchaj i daj znać co o tym projekcie sądzisz, będę wdzięczny za każdą opinię.

Od 2007 zajmuje się automatyką przemysłową, specjalizuję się w SIMATIC PCS7, od 2017 dzielę się swoją wiedzą w Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems w Gliwicach. 
Prywatnie pasjonuję się historią podboju kosmosu, planuję odwiedzić kosmodrom Bajkonur, Muzeum Techniki w Speyer, gdzie znajduje się prototyp Burana, czyli radzieckiego orbitera lub jak wolisz promu kosmicznego albo wahadłowca,  Muzeum Kosmonautyki w Moskwie, Muzeum Kosmonautyki im. Sergieja Korolowa w Żytomierzu – Korolow to taki radziecki Von Braun, The National Space Center in Leicester oraz Smithsonian Air and Space Muzeum.

Szaleję za córką i żoną 🙂
Mój piesek wabi się SCADA 😀

Gdy starcza czasu, to oglądam wszystkie mecze polskiej Ekstraklasy. 
Chciałbym też poznać Ciebie,a więc napisz kilka słów o sobie na adres: kamil@kamiljastrzebski.com.

Tymczasem życzę Ci miłego dnia!

Fantastyczny trener w zakresie programów PLC. Wiedza, doświadczenie, kreatywność. Swoje umiejętności oddaje za Free w sposób powalający na twarz. UWGA! Facet bardzo wymagjący od siebie oraz kursantów. Polecam wszystkim mającm styczność z automatyką

Tomasz
Starszy inspektor
Byłem uczestnikiem szkoleń z podstawowego i zaawansowanego programowania sterowników PLC Siemens S7-300/400, i muszę przyznać że to były jedne z najlepszych szkoleń na jakich byłem. Kamil posiada bardzo dużą wiedzę również z diagnostyki Utrzymania Ruchu. Szkolenia prowadzi w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam współprace z Kamilem

Mariusz
Automatyk
Wiedza teoretyczna była przekazywana w klarowny sposób, a jej ugruntowanie miało miejsce w momencie wykonywania zadań praktycznych. Stopniowanie ich poziomu trudności pozwalało w bardzo przyjemny i satysfakcjonujący sposób wejść w świat programowania sterowników PLC.

Łukasz
Head of Technical Department